Class Entries

Comer Bambino - 0

Honda Cadet - 14

4 Jenson Graham Synergy
13 Alexander Cull Gillard
15 Ruary Breen Synergy
19 Rhys Knight Wright
20 Dara McInerney Synergy
21 Amelia Pennington Synergy
22 Kacper Tomalewski Project One
28 Connor Scarisbrick Synergy
43 Connor Leishman Gillard
55 Brandon Trueman Synergy
75 Ashton Wiggins Synergy
77 Henry Gregory Synergy
81 Finley Whiting Synergy
98 Gregor Reid BRK

IAME Cadet - 17

10 Freddie Barnes Synergy
11 Levi Earl Synergy
13 James Robertson Synergy
14 Joe Lewis Synergy
16 Ben CORDINGLEY Synergy
17 Charlie Barnes Synergy
18 Jay Holtby Synergy
21 BEN FOLLAND Synergy
24 Joel Billington Synergy
26 Finn Leslie Synergy
43 Taylor Dixon Synergy
52 Oliver Phillips Synergy
53 Ted Bradbury Synergy
66 Danny Bonner Synergy
75 Pierson Bullock-Carter Synergy
90 Chase Fernandez Synergy
91 Romeo Fernandez Synergy

Junior Max - 12

11 Charlie Walsh Tonykart
16 Ryan EVANS not given
17 Oscar HOOLE not given
28 Edward Norton Exprit
30 Oliver Dilks Kosmic
33 Max Prentice Kart Republic
39 Aidan Sloss Gillard
48 Jamie Bonner Compkart
55 Ben Sherriff Gillard
72 Oliver Founds Kosmic
73 Kieran Kay Tonykart
92 Ewan McKenna Gillard

Junior TKM - 0

Mini Max - 0

Rotax 177 - 0

Senior Rotax - 0

TKM Extreme - 0

X30 Junior - 1

99 Ben Jenkins Tonykart

X30 Mini - 1

31 Sam Baker MS-Kart

X30 Senior - 0

250 National - 13

1 James Hassall Jade
2 Lee Stamp not given
3 Jack Bliss not given
5 Max Snell not given
6 Spencer Chappell not given
17 Ron Stamp not given
20 Jack Love not given
22 Neil Burroughs Jade
46 Phillip Scott Jade
48 Marcus Hudson not given
56 Martin Smith not given
85 Aaron Powell Jade
96 Tim Woods TBA

Formula KZ UK - 15

1 Dan Kelly Birel
4 Ryan Cannon Tonykart
6 Ryan Turner Sodi
7 Miles Murphy not given
9 Lee Ward not given
11 allan Kenyon Wright
15 Mark Stimson CRG
20 greg dickens not given
28 Andrew Cockburn Compkart
48 Michael Kenney Tonykart
50 paul edwards Birel
52 Peter Britcliffe Sodi
64 Ian Thomson Energy
73 Jack Brailsford Tonykart
75 Karl Morgan Sodi